Bohužel KORONAVIR je silnější a jsme nuceni koncert Pocta sv. Cecílii přesunout na podzim 2021, ale datum 21.11.2021 je krásný a doufáme, že už se opravdu s Vámi všemi potkáme. Vám, co už máte lístky, děkujeme za důvěru. Máte vlastně výhodu, protože nemusíte hlídat začátek předprodeje a nervovat se, zda bude ještě místo a kde. A vy ostatní, přijďte....   Už budeme všichni promoření, očkovaní a hlavně v pohodě.

Svatá Cecílie je patronkou muzikantů, takže i pochopení, povznesení, soucítění, dobré nálady. A právě o  to nám všem jde.

 

Doufáme, že se  již po 29. setkáme na koncertě k poctě patronky hudebníků sv. Cecílie. Snad budeme všichni živi a zdrávi...

Od roku 1992 pořádá pravidelně Jiří Stivín k poctě patronky hudebníků sv. Cecílie koncert ve Dvořákově síni pražského Rudolfina.V roce 2021 proběhne již 29.ročník koncertu .

Koncerty Jiřího Stivína a jeho přátel si za 28 let získaly řadu věrných diváků a fandů. Spojují v sobě nejen vynikající umělecký zážitek, ale také notnou dávku humoru. Během let se na podiu vystřídalo mnoho vynikajících interpretů /M.Kožená, H.Jonášová, M. Cukrová, J.Mikušek, T. Mátlová, M. Fassati, M.Líbalová, G.Demeterová, A.Štajnochrová, B.Warchal. P. Messiereur, P.Hejný, S.Boguna, G.Jonáš, J.Tůma, A.Bárta, K.Růžička, R.Hugo, M.Zbrožek, M.Schriefer, M.Benko, R.Dašek, J.Fečo a mnoho dalších/ Ti všichni zvěčnili své umění na několika CD, která pod standartním názvem "Pocta sv. Cecílii" představují živé záznamy pražských koncertů věčně proměnlivého muzikantského sdružení "Collegium Quodlibet".  Jeho variabilní sestava sice zůstala věrna libovůli proklamované v názvu, nicméně cílevědomostí svého snažení při mapování nezřídka odlehlých koutů hudební historie i současnosti stejně jako snahou reprezentovat je netradičními způsoby , nabyla časem podoby čehosi stálého.

Vstupenky v síti Ticketportal, pokladně Rudolfina a na www.stivin.info

Službu vstupenky on-line poskytujeme ve spolupráci s Ticketportal.cz

pro zrychlený nákup on-line postačí zadat emailovou adresu, pro rezervaci je třeba použít Vaše Ticketportal přihlašovací údaje nebo se registrovat

 

Partner                  Informuji.cz